نکاتی برای لذیذتر شدن سیب زمینی کبابی

 مطمئن هستم که همه ی شما مزه ی سیب زمینی کبابی را دوست دارید. سیب زمینی کبابی رو می تونید با استفاده از کباب پز خانگی یا باربیکیو ذغالی و گازی تهیه کنید.  سیب زمینی ها حس جایزه ای را دارند که به غذا اضافه می شوند. بنابراین وقتی آن ها را به منو غذاییم اضافه میکنم دوست دارم به بهترین نحو با لذیذتر شدن سیب زمینی کبابی آشنا باشم.

در اینجا به دو نکته کلیدی می پردازیم که می‌توانید با بهره بردن از آن ها بیش از پیش از سیب زمینی کبابی تون لذت ببرید.

 سیب زمینی کبابی
سیب زمینی کبابی

 از سبد گریل استفاده کنید 

تنها نکته منفی درباره ی کباب کردن سیب زمینی روند جدا کردن آن ها از روی کباب پز خانگی یا باربیکیو ذغالی و گازی است. به همین دلیل  از سبد گریل استفاده میکنیم. سیب زمینی ها یک غذای جانبی هستند بنابراین هر چه بیشتر بتوانیم کباب کردن آن ها را ساده کنیم میتوانیم توجه و وقت بیشتری را صرف غذای اصلی کنیم.

 قبل از کباب کردن، سیب زمینی ها را آب پز کنید

سیب زمینی کبابی عالی علاوه بر طعم خوب ظاهر خوبی هم نیاز دارد. برای داشتن سیب زمینی کبابی خوش طعم همه تمرکز خود را بر روی اضافه کردن چاشنی می‌گذارند در حالی که راز آن در جوشاندن آن قبل از کباب کردنشان به وسیله کباب پز خانگی یا باربیکیو ذغالی و گازی است.

برای اینکه به پختن سیب زمینی ها سرعت ببخشیم آن ها را به مدت 8 تا 10 دقیقه آب پز میکنیم. شما می تونین با استفاده از اجاق خوراک پزی باربیکیو گازی افروزش ۲۰۰ این کار رو بکنید. پس از آن سیب زمینی ها را در یک آب کش زیر آب سرد قرار می دهیم. این فرایند اجازه می دهد که پس از کباب کردن، سیب زمینی ها طعم رضایت بخشی داشته باشند.

سیب زمینی کبابی
سیب زمینی کبابی

آتش مهر تولید کننده انواع باربیکیو ذغالی و گازی و کباب پز خانگی

قیمت کباب پز گازی افروزش ۱۰۱

قیمت کباب پز گازی ونوس۱۰۰

قیمت ست انبر و کفگیر

مطالب مفید برای مطالعه شما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *