چگونه لوازم استیل خود را تمیز کنید؟

پنل استیل کباب پز گازی سری ونوس 100

تمیز کردن لوازم استیل

امروزه لوازم استیل بخش مهمی از لوازم یک خانه به خصوص آشپزخانه را تشکیل می دهند لوازمی مانند: باربیکیو، اجاق گاز، یخچال و … اکثرا از جنس استیل ساخته می شوند. استیل زیبایی خاصی به دکور خانه شما می دهد. در این آموزش قصد داریم نکاتی ساده جهت تمیز کردن لوازم استیل را ارائه دهیم.

یک نکته کوچک برای بهتر تمیز کردن لوازم استیل

سطوح استیل دارای خطوطی ریز می باشند. این خطوط مات به راحتی قابل تشخیص‌اند. پیش از هر چیزی باید دقت کنید جهت این خطوط به کدام سمت است. اگر در جهت این خطوط سطح استیل را تمیز کنید وسیله شما تمیزتر می شود. زیرا جرم لابه لای این خطوط قرار می گیرد و اگر در جهت خطوط تمیز کنید می توانید جرم را کاملا پاک کنید.

ویژگی‌های باربیکیو افروزش ۱۰۰ - فروشگاه کباب پز آتش مهر

موارد مورد نیازبرای تمیز کردن لوازم استیل:

  • دستمال تمیز نرم ۲ عدد
  • مایع ظرفشویی
  • روغن بچه یا هر روغن معدنی دیگر

مرحله اول

مقداری مایع ظرفشویی روی دستمال بریزید و کمی آن را به آب آغشته کنید، در حدی که دستمال را مرطوب کند. حال در امتداد خطوط استیل دستمال را کشیده و وسیله مورد نظر را پاک کنید. برای پاک کردن لکه های قوی لازم است دستمال را در همان راستا چندین بار بکشید. پس از این مرحله، با یک دستمال خشک شروع به خشک کردن کنید.

مرحله دوم

در حد تنها دو قطره روغن روی دستمال تمیز دوم بریزید. مشابه مرحله اول، در راستای خطوط استیل شروع به کشیدن دستمال بکنید. این نوع پولیش دادن استیل شمارا براق می کند.

پس ازانجام مراحل تمیزکردن لوازم استیل، استیل شما مانند روز اولش خواهد شد. از دیدن آن لذت ببرید.

کباب‌ پز گازی استیل-باربیکیو خانگی آتش مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *