ماهی کبابی

یکی از دغدغه های سفر تهیه غذاست که در صورت نداشتن مهارت کافی باعث افزایش هزینه های سفر میشود و ما را مجبور میکند که از فست فود ها استفاده کنیم یا با خوردن غذا های کنسروی لذت کمتری از غذا خوردن ببریم.
ماهی کبابی یکی از غذا هایی است که در علاوه بر سالم و مقوی بودن باعث لذت بخش تر شدن سفر میشود. در صورت سفر به طبیعت و داشتن تجهیزات ماهی گیری به راحتی میتوانید این غذا را برای خود و دوستان خود تهیه کنید و از سفر لذت ببرید.
همچنین با خرید ماهی از بازار ماهی فروشان شهر مقصد میتوانید خودتان را برای تهیه این غذای لذیذ در کنار دریا و یا در طبیعت آماده کنید. 

کباب ماهی

روش تهیه ماهی کبابی

به تعداد دلخواه ماهی قزل آلا یا هر نوع ماهی دیگر که در دسترس باشد تهیه کنید. ماهی ها را از قسمت کمر برش داده و داخل ماهی را تمیز کنید و مقداری نمک به داخل و بیرون ماهی بپاشید.
با کارد چند برش بیرون ماهی ایجاد کنید . این کار باعث میشود مغز پخت شود و ظاهر زیبایی هم پیدا میکند.
اگر تمایل داشته باشید میتوانید مقداری فلفل سیاه و یا زرد چوبه و ادویه نیز به ماهی بزنید . 

مقداری زغال و یا هیزم تهیه کنید و آتش مناسبی روشن کنید. اگر در ساحل یا طبیعت هستید میتوانید از چند عدد سنگ برای درست کرد آتش کمک بگیرید که هیزم و زغال ها پخش نشوند و از لبه سنگ برای قرار دادن توری یا سیخ ماهی استفاده میشود. 
ماهی ها را داخل توری ماهی قرار دهید و روی آتش بگذارید تا خوب پخته شوند. 

ماهی کبابی را میتوان با برنج کته و یا نان به همراه لیمو ترش میل نمود. 

برای تهیه توری مخصوص ماهی میتوان از فروشگاه آتش مهر سفارش دهید. 

 

کباب پز های گازی و ذغالی آتش مهر با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب را میتوان از فروشگاه اینترنتی آتش مهر سفارش دهید و از درب منزل تحویل بگیرید.

 

خرید باربیکیو
خرید کباب پز ذغالی

 

تهیه توسط تیم جزیره کباب آتش مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *