درباره ما

شرکت آتش مهر با تکیه بر تجربه و تخصص برترین مهندسان فنی و با استفاده از فناوری روز، جهت تولید انواع باربیکیو و کباب پزهای گازی و ذغالی در سال ۱۳۹۲ تأسیس گردید. مدیران و کادر مجرّب و متخصص شرکت از همان آغاز متعهد گردیدند تا تمام توان خود را در جهت رسیدن به اهداف متعالی شرکت که همان تولید محصول با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی و توجه به نیازو جلب رضایت مشتریان است، به کار گیرند. عصاره تفکر حاکم بر شرکت آتش مهر در صدد جلب رضایت مشتریان است، بی‌تردید این رضایت با تولید محصولات با کیفیت، قیمت مناسب و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب به مشتریان عزیز به دست می‌آید. در همین راستا شرکت آتش مهر اقدام به تأسیس واحد تحقیق و توسعه با حضور طراحان و مهندسین مجرب نموده است که توجه به نیاز مشتری و بهبود مستمر کیفیت و تنوع محصول هدف اصلی آن می‌باشد.

مواد اولیه شرکت آتش مهر از با کیفیت ترین مواد و از برجسته ترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی تهیه می‌شود. محصولات شرکت پس از تولید توسط متخصصین واحد کنترل کیفی طبق استانداردهای روز دنیا مورد آزمایش قرار گرفته و پس از تأیید نهایی محصول وارد چرخه فروش می‌شوند.

در سایه استقرار سیستم های پیشرفته مدیریتی و کنترلی حاکم بر شرکت آتش مهر، محصولات تولیدی دارای ضمانت ۱۰ ساله و خدمات پس از فروش مادام‌العمر می‌باشند.

گاه شمار شرکت آتش مهر

 • گام پنجم۱۳۹۹
  تثبیت جایگاه شرکت آتش مهر در بازار ملی

 • گام چهارم۱۳۹۸
  تأسیس واحد تحقیق و توسعه و طراحی و توسعه‌ی محصولات نسل جدید

 • گام سوم۱۳۹۷
  دریافت پروانه بهره برداری و شروع تولید آزمایشگاهی

 • گام دوم۱۳۹۶
  تأسیس رسمی شرکت آتش مهر

 • گام یکم۱۳۹۲
  ورود به بازار و تولید کارگاهی