باربیکیو گازی آتش مهر

افروزش ۱۰۳

نمای کلی باربیکیو گازی افروزش ۱۰۳

باربیکیو گازی افروزش ۱۰۳ آتش مهر به زیبایی طراحی شده است. محفظه پخت آن در وسط و یک اجاق خوراک پزی در یک طرف آن و یک میز کار در طرف دیگر آن قرار گرفته‌است. میز کار و اجاق خوراک پزی تاشو بوده و فضای کافی جهت آماده‌سازی غذا را فراهم می‌کنند. پایه کابینت دار مکان مناسبی برای قرار دادن کپسول گاز و سایز لوازم جانبی باربیکیو می‌باشد. این باربیکیو به چهار عدد چرخ مجهز شده که جابجایی آن را بسیار آسان می‌نماید.

باربیکیو گازی افروزش ۱۰۳ تجربه متفاوتی از کباب کردن و پخت غذا در فضای باز را برای شما به ارمغان می‌آورد. همچنین ظاهر شیک و اصیل آن محیط باغ، ویلا یا تراس منزل شما را چشم‌نوازتر از همیشه خواهد کرد.

باربیکیو گازی افروزش ۱۰۳ - سایز ۹۰ - رنگ مسی

محفظه پخت این باربیکیو ساختار یکپارچه‌ای دارد و بدون قطعه اضافی ساخته شده است. لعاب‌کاری محفظه پخت سبب شده است تا در برابر زنگ زدگی مقاوم باشد و امکان استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی را دارد.

باربیکیو گازی افروزش - محفظه پخت - آتش مهر
کباب پز افروزش 103 - فروشگاه اینترنتی آتش مهر

محفظه پخت این باربیکیو ساختار یکپارچه‌ای دارد و بدون قطعه اضافی ساخته شده است. لعاب‌کاری محفظه پخت سبب شده است تا در برابر زنگ زدگی مقاوم باشد و امکان استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی را دارد.

اجاق خوراک پزی- فروشگاه کباب پز آتش مهر
ویژگی‌های باربیکیو افروزش - شیر کنترل - فروشگاه کباب پز آتش مهر

شیر های کنترل جریان گاز استفاده شده در کباب پز گازی افروزش ۱۰۳ از بهترین نوع موجود در بازار بوده و دارای نشان استاندارد می‌باشد.

برنرهای استیل

برنرهای تعبیه شده در این باربیکیو از جنس استیل می‌باشند که باعث افزایش طول عمر مشعل شده است.

دماسنج عقربه‌ای

با استفاده از دماسنج عقربه‌ای نصب شده روی درب محفظه پخت می‌توان از حرارت داخل فر در موقع طبخ انواع غذا مطلع شد.

میز کار تاشو

در طرفین محفظه پخت یک عدد میزکار تعبیه شده است که دسترسی به مواد غذایی و ملزومات لازم را آسان می‌کند. این میز قدرت تحمل وزن ۱۵ کیلوگرم را دارد.

سینی چکه گیر

محفظه پخت و کانال های تخلیه باربیکیو به یک مخزن جمع آوری متصل شده اند.بعد از هر بار استفاده، این مخزن قابلیت جابه‌جایی، تخلیه و نصب دوباره را دارد.

پایه کابینت دار

وجود پایه کابینت دار در باربیکیو گازی افروزش ۱۰۳ باعث می‌شود تا بتوان در هنگام آشپزی فضای باغ یا بالکن را راحت تر مدیریت کرد.

سرشعله استیل

سرشعله‌های استیل باعث انتقال حرارت بیشتر شده و به راحتی قابل شستشو می‌باشند.

تنوع رنگ ویژه افروزش ۱۰۳

باربیکیو گازی افروزش ۱۰۳ - سبز - سایز ۶۰
باربیکیو گازی افروزش ۱۰۳ - مسی - سایز ۶۰
باربیکیو گازی افروزش ۱۰۳ - مشکی - سایز ۶۰
باربیکیو گازی افروزش ۱۰۳ - مسی - سایز ۶۰

باربیکیو گازی افروزش ۱۰۳ - سایز ۶۰

این باربیکیو گازی در دو اندازه مختلف ارائه شده است که سایز کوچکتر آن با عرض محفظه پخت ۶۰ سانتی‌متر به نام باربیکیو گازی افروزش ۱۰۳ – سایز ۶۰ شناخته می‌شود.

این باربیکیو با دارا بودن یک محفظه پخت استاندارد تمام قابلیت‌های یک باربیکیو ویلایی را در ابعادی مناسب تراس آپارتمانی به شما هدیه می‌دهد.

قیمت: ۹/۲۴۰/۰۰۰ تومان

باربیکیو گازی افروزش ۱۰۳ - سایز ۹۰

این باربیکیو گازی با عرض محفظه پخت ۹۰ سانتی‌متر به نام باربیکیو گازی افروزش ۱۰۳ – سایز ۹۰ شناخته می‌شود.

این باربیکیو با دارا بودن یک محفظه پخت استاندارد و عریض همراه شما در میهمانی‌های شلوغ شما خواهد بود.

قیمت: ۱۳/۲۴۰/۰۰۰ تومان

باربیکیو گازی افروزش ۱۰۳ - سبز - سایز ۹۰

انتخاب سایز باربیکیو گازی افروزش ۱۰۳

گارانتی و خدمات پس از فروش

اطمینان از کیفیت خود را با ارائه ۱۰ سال گارانتی و خدمات پس از فروش مادام‌العمر نشان داده‌ایم. ضمانت ۱۰ ساله و خدمات پس از فروش با کیفیت به شما اطمینان می‌دهد که آتش مهر آخرین باربیکیوی گازی خواهد بود که خریداری می‌کنید.

قطعات یدکی و لوازم جانبی

یکی از مهمترین ویژگی‌های یک تولید کننده مطمئن ارائه قطعات یدکی و لوازم جانبی محصولات خود می‌باشد. با خرید هر کدام از محصولات آتش مهر هرگز با کمبود قطعه مواجه نخواهید شد و به هر دلیلی یکی از اجزای محصول عیب پیدا کند در اسرع وقت قطعه معیوب برای شما ارسال و تعویض خواهد شد.

باربیکیو گازی افروزش - قطعات یدکی - آتش مهر

دیگر محصولات آتش مهر