خدمات مشتریان شرکت آتش مهر آداک

 

خدمات مشتریان فروشگاه اینترنتی کباب پز آتش مهر

۱۰ سال گارانتى

تمامى کباب پزهای آتش مهر داراى ۱۲۰ ماه ضمانت بوده که این ضمانت شامل تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب توسط کارشناسان شرکت مى‌باشد.

 خدمات پس از فروش مادام العمر

با خرید هر یک از محصولات فروشگاه کباب پز آتش مهر به مدت ۱۰ سال از خدمات پس از فروش ما بهره‌مند شوید. نحوه ارائه خدمات در دفترچه راهنماى محصول شرح داده شده است.

شرایط گارانتی

۱- ایرادات ناشی از طراحی، متریال و مونتاژ قسمت شیر و برنر، نشتی گاز، اشتعال نامنظم شعله ها و پوسیدگی بدنه که در اثر استفاده نرمال از دستگاه در طول دوره ی گارانتی بروز می نمایند شامل استفاده از گارانتی می باشند. و شرکت آتش مهر موظف به تعویض و یا تعمیر قطعات معیوب می باشد.
۲- برای ارسال تمامی محصولات به مراکز خدمات آتش مهر، لازم است که یا از بسته بندی خود محصول یا استفاده از پوشش ضد ضربه مانند پلاستیک های حباب دار بر روی محصول و قرار دادن آنها در کارتن های مناسب استفاده نمود.
۳- مسئولیت شکستگی، ضرب دیدگی، آب خوردگی و یا گم شدن محصولاتی که به صورت پستی، تیپاکس، باربری، پیک موتوری و یا روش های مشابه حمل، دریافت و یا ارسال می گردند، با شرکت پست، تیپاکس و یا باربری می باشد.
۴- کلیه محصولاتی که در دوران گارانتی، تعویض و یا تعمیر می گردند تا پایان مدت زمان اولیه تحت پوشش خدمات خواهند بود.
۵- محصولاتی که توسط افرادی غیر از کارشناسان این مرکز باز و یا مورد تعمیرات قرار گیرند، مشمول ضمانت نمی‌گردند.
۶- عیوب فنی که در اثر ضربه، آتش سوزی، آب، نوسانات برق، مواد شیمیایی و استفاده غلط و غیر معمول از محصول در آن به وجود آمده باشند و یا هرگونه تغییرات فیزیکی و آسیب ظاهری نظیر سوختگی قطعات، شکستگی، ترک خوردگی، و سایر موارد مشابه، به تشخیص کارشناس مرکز، شامل این ضمانت نامه نمی شوند.
۷- لوازم جانبی اعم از ولوم، ترمومتر ، شیر گاز، دمنده برقی، چرخ و سیستم چراغ ال ای دی برای کباب پز های گازی و زغالی مشمول ۲ سال ضمانت می باشد.

۸- هزینه های تعمیرات و تعویض قطعات در دوران گارانتی بر عهده‌ی شرکت می‌باشد و هزینه ی مربوط به تعمیرات خارج از تعهد ضمانتنامه و هزینه های ایاب و ذهاب و سرویس‌های دوره‌ای در مدت زمان گارانتی که بر اساس درخواست خریدار صورت می‌پذیرد به عهده‌ی خریدار می باشد.

۹- تعمیرات کالاهایی که خارج از گارانتی هستند و یا گارانتی آنها تمام شده است مستلزم پرداخت هزینه از طرف مشتری هستند.

۱۰- چنانچه در دوران پشتیبانی محصول، قطعه یدکی مورد نظر موجود نباشد، شرکت تسهیلاتی را برای تعویض محصول با اخذ هزینه با محصولات مشابه خود فراهم می سازد.

۱۱- زمان تحویل قطعات شامل گارانتی حداقل ۵ روز و زمان تحویل قطعات خارج از گارانتی حداقل ۱۰ روز خواهد بود.

نحوه فعال سازی گارانتی:

۱- مشتریانی که به صورت آنلاین اقدام به خرید محصولات (از طریق وب سایت آتش مهر) نموده اند، نیازی به فعال سازی گارانتی نداشته و گارانتی آن ها از زمان خرید شروع میشود.

۲- مشتریانی که به صورت حضوری اقدام به خرید محصولات (از نمایندگی های مجاز شرکت آتش مهر) نموده اند میتوانند با مراجعه به سایت آتش مهر از طریق منوی فعال سازی گارانتی و با پر کردن فرم مربوطه درخواست خود را ثبت نمایید. بعد از بررسی و تایید گارانتی، پیامک فعال سازی گارانتی برای شما ارسال خواهد شد.

نحوه استفاده از گارانتی:

از طریق منوی درخواست خدمات گارانتی در سایت آتش مهر، وارد قسمت ثبت خدمات گارانتی شوید و با پر کردن فرم و ارسال آن درخواست استفاده از گارانتی محصول ثبت می شود. منتظر بمانید تا پیامک نتیجه درخواست گارانتی برای شما ارسال شود.

 

شرایط و قوانین استفاده از فروشگاه آنلاین آتش مهر