افتتاحیه شعبه جدید باربیکیو آتش مهر در شهر تبریز که دومین شعبه باربیکیو آتش مهر در این شهر است همزمان با عید سعید قربان در تاریخ ۱۴۰۱.۰۴.۱۹ و با استقبال هموطنان تبریزی برگزار شد. به مناسبت افتتاحیه شعبه جدید باربیکیو آتش مهر تخفیفات ویژه فروش محصولات اصلی شرکت آتش مهر به خریداران در بازه عید قربان تا غدیر ارائه شد. تمامی محصولات تولیدی آتش مهر در این شعبه ارائه می شوند و هموطنان عزیز تبریزی میتوانند از نزدیک با باربیکیو های گازی، ذغالی و کباب پز های تولیدی آتش مهر آشنا شوند و اطلاعات کامل درباره این محصولات را از فروشندگان بگیرند.

باربیکیو آتش مهر-تبریز-شعبه ولیعصر-5
باربیکیو آتش مهر-تبریز-شعبه ولیعصر-5

برای سفارش باربیکیو آیلند با ابعاد و مدل دلخواه خود می توانید با شرکت آتش مهر در ارتباط باشید. مهندسان حرفه ای تیم آتش مهر باربیکیو آیلند درخواستی شما را طراحی کرده و واحد تولید اقدام به تولید آن خواهد کرد.

همزمان با افتتاحیه شعبه جدید باربیکیو آتش مهر از تازه ترین محصول شرکت، پیتزاپز گازی رونمایی شد. پیتزاپز گازی توانایی پخت پیتزا در شش دقیقه را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول با واحد فروش آتش مهر تماس بگیرید.

باربیکیو و کباب پز آتش مهر به عنوان تنها تولیدکننده باربیکیو در کشور که دارای نشان استاندارد ایزو ۹۰۰۱ دارد در تلاش است با بهبود مستمر محصولات و گسترش فروشگاهای خود در سطح کشور لذت باهم بودن را تمامی خانه های ایرانی هدیه دهد.

باربیکیو آتش مهر-تبریز-شعبه ولیعصر-4
باربیکیو آتش مهر-تبریز-شعبه ولیعصر-4

آدرس شعیه جدید: تبریز، ولیعصر، بلوار شریعتی به طرف میدان بهارستان، جنب دبیرستان انقلاب اسلامی

باربیکیو آتش مهر-تبریز-شعبه ولیعصر-6
باربیکیو آتش مهر-تبریز-شعبه ولیعصر-6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *